Back to Question Center
0

Semalt E-Ticaret in Ana Boyutlarını Açıklıyor SEO

1 answers:

Bir websitesi oluşturmak ve trafik almak iki farklı şeydir. İnternet mağazasını başlatmak kolay bir iştir ancak internette müşterileri bulmaya çalışırken zorlaşabilirsin. Rakipler piyasaya girme ist in der Lage, das Problem zu lösen yoğunlaşıyor. Araştırma yaptığınızda ve bir web sitesi kurduğuğda, arama motoru optimizasyonuna ihtiyaç duyacak şekilde Google gibi arama motorları tarafından tanınması gerekir. Bu sçerç, belirli anahtar terimler üzerinde und üst düzeyde konum almak için sitenizin özelliklerini arama motoru algoritmalarının gereksinimlerine göre değiştirmeyi içerir - backup and recovery plan.

Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi Jason Adler, Içeriğinizin hat noch keine Web-Seite hinzugefügt, um die Arbeit zu beenden und die Suche nach einem neuen Unternehmen zu beenden.

  • Sitenizin hızını ve tepkisini artırın
  • Meta başlıklarınızı ve açıklamanızı daha çekici ve uygulanabilir olacak şekilde kullanın
  • Daha uzun, daha benzersiz ürün açıklamaları und uzun kuyruk anahtar kelimeler kullanın
  • Daha fazla müşteri çekmek için müşteri yorumlarını ekleyin
  • Müşterilerin neler aradıklarını belirten bir içerik yayınla

SEO yaparken, birkaç araç çabalarınıza faydalı olabilir. Bu araçlar şunları içerir:

  • 1. PicMonkey und Kraken. Bu araçların kombinasyonu Größe web tasarım optimizasyon özellikleri verir. Web sayfalarındaki resimlerin boyutunu web sitenizin hızını ve tepkisini artırarak düzenleyebilir ve azaltabilirler.
  • 2. GetFiveStars. Bu araç, müşterilerinin geribildirimiyle ilgili endişeleri olanlar için yardımcı olur. GetFiveStars, müsterilerinize gerekli bilgileri içeren bir e-posta gönderir. Internetteki olumlu und olumsuz geri bildirimleri engelleyecek ve sıralamanızı geliştirecektir.
  • 3. Otomatik Pilot. Bu, pazarlama kampanyalarınızın bazı yönlerini otomatikleştirebilen ucuz bir araçtır. Buyygulama, 25 günlük aylık aboneliğin ardından 30 günlük ücretsiz deneme ile birlikte gelir.
  • 4.YoRocket Bu araç, bir web sitesinin meta başlıklarını ve açıklamalarını değerlendirebilir. Web sayfasındaki içeriği zorlayıcı ve yönlendiren açıklamaları yapmak için kullanabilirsiniz. Brian Dean und Backlinko bu aracı geliştirdiler. Bu Prämie bir hizmettir ve kullanıcılar, tıklama oranlarının yüksek olmasını sağlamak için ödeme yapar.
  • 5.Semalt Anahtar Kelime Önerileri. Bu, uzun kuyruk und anahtar kelimeler sağlayabilen bir anahtar kelime arama aracıdır. Alışveriş yapanların internetten satın almak için kullandığı arama terimlerini vermede kullanışlı olabilir. Bir giriş yapmak veya çevrimiçi içerik oluşturmak için Größe anahtar kelimeler verebilir.

Web sitei kurmak ve ziyaretçi akışı sağlamak zor olabilir. SEO Ile, işler biraz daha basit hale geliyor ve bazı umutlar var. İçerik seçimi ve geri bağlantı gibi SEO taktikleri yoluyla web sitenizi optimieren etmek, sitenizin trafiği almasını sağlayabilir. ETicaret SEO araçlarını kullanarak, web sitenizin und iyi arama konumlarında kalmasını und ve dolayısıyla yeni ziyaretçiler almasını sağlamak için tutarlı bir etkili uygulama oluşturabilirsiniz.

November 24, 2017