Back to Question Center
0

Semalt Payları Mobil Seite Performansını İyileştirmek İçin SEO Önerileri

1 answers:

Cep telefonarı yavaş yavaş Internet erişiminin başlıca aracı olarak masaüstlerini değiştiriyor. Araştırmalar, mobiles Web Erişiminin 2017 yılına kadar% 36.54 'ü aştığını gösteriyor. Telefonlar, çoğu web sitesi trafiğinin% 4'ünden fazlasını kapsıyor - oakley holbrook brasil. Ayrıca, Google, bir web sitesinin mobile sitesininverdiği yanıtın, Google'in "Mobilegeddon" güncellemesinin 2017 güncellemesi sonrasında sıralama üzerinde etkili olacağını açıkladı.

Çoğu cep telefonu tarayıcısı, Java veya Web sitei çerezleriyle uyumlu olmayabilir. Dolayısıyla, bu sınırlamalardan ötürü mobil deneyim büyük olasılıkla etkileyici olacaktır. İnternet pazarlamacılar için temel olarak cep telefonu kullanımını düşündüğümüzde, akıllı telefon kullanıcılarını içeren özel niş var. Bu trafik segmentini elde etmek isteyenler, cep telefonarında masaüstlerinden daha hızlı yüklenebilen mobil dostu web siteleri üretmelidir.

Semalt Digitale Dienste 'in uzmanı Jason Adler, mobile sitelerin geliştirilmesine yönelik şu ipuçlarını önerir.

1. Mobil site entegrasyonu sonradan düşünülmemeli

Mobil cihazlara yanıt veren bir webseiteni hazırlamak birincil bir hedeftir. Web geliştirme mümkün olduğunça çok sayıda durumu dahil etmeye başlar başlamaz bu çalışma başlamalıdır. Akıllı telefondan gelen ziyaretçilerin, masaüstü bilgisayarlardan gelen ziyaretçilerin sagısından daha büyük bir rakama gireceğini unutmayın

2. Basit bir Website tasarlayın

Mobil-Web-Site-Plattform für mobile Plattformen und Tarayıcıda sorunsuzca çalışmalıdır. Sadelik dönüşümün anahtarıdır. Ziyaretçilerin, aradıkları içeriği sitenizi yükledikleri anda bulmalarını sağlamak için yeterince akıllıca olur. Güvenliği de geliştirmeyi unutmayın. Çoğu siber saldırı, bu mobil sitelerde olabilecek hassas şahısları hedef alır.

3. Öncelikli içeriği und üstüne koy

Bir mobil cihazda kaydırma, özellıkel yavaş bağlantı hızlarında, genellikle telaşlıdır. Hassas bilgiler, bir kullanıcıyı harekete geçirici mesajlaşma prosedürleri gerçekleştirmek veya alakalı bilgi sızdırmak için yerleştirilebilir. Düşük öncelıkli içerikle başlamak, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek yerine ziyaretçilerini kaybedebilir.

4. Kullanıcılarınızdan geri bildirimlerini isteyin

Weblinks kullanan kişilerle düzenli bağlantı iyi bir alışkanlıktır. İnsanlar için kurulmuş bir Websitesi çeşitli sektörlerde ilerleme kaydetmek için geribildirimine bağlı.

5. Bant genişliği için optimieren edin

Geliştiriciler, tahsis edilen bant genişliğine hızlı yanıt vermek için mobil siteleri optimieren Etmelidir. Mobil web sitesi için mevcut olan kaynaklar, sayfaları yüklemek için und az yer kaplamalıdır. Unutmayın, çoğu müşteri son derece dergesiz bir mobil şebeke planında telefon internet kullanır.

6. Gelişmelere açık olun

Sıfırdan iyi bir kullanıcı arabirimi oluşturmak zordur. Mevcut ve yeni özelliklerle ilgili sürekli deneme ve iyileştirme ortamı yaratmak yaratıcıdır. Düzenli olarak iyileştirme yapmak böcekleri düzeltmeye ve webseiteninin yanıtını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Mobil site performansınızı optimieren etmek, bir web sitesi tasarlarken göz önüne alınması gereken çok önemli bir faktördür. İyi bir mobil site, sıralamayı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda müşterilere etkileyici bir tarama deneyimi yaşatır ve bu sayede dönüşüm sağlıyor. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek, akıllı telefon kullanıcıları için mobil uyumlu bir arayüzle duyarlı bir web sitesi hazırlamak mümkündigung. Mobil sitenin iyileştirilmesi sitenin genel performansı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve bir hedefe ulaşmasına yardımcı olabilir.

November 24, 2017