Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: SEO Fehler İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Web Sitesi Çalıştırın Do

1 answers:

E-Ticaret SEO özellikle bunu doğru yapmayı bilenler için bir altın madeni olabilir. Orada Größe SEO Örretmek için iddia birçok kişi var, der hintere Genellikle yanıltıcı bilgi ile biter.

Semalt Digital Services uzman Jasman Jasman Jasman Jasman Jasman Jasman Jasman Jasman Jasman Jasman Jasman Jasman man man man man man man man man

1 - google analytics profile id pic. SEO herşeyi düzeltir

Aslında, SEO satış üzerinde bir etkisi vardır, ancık diğer pazarlama kanalları da önemli bir rol oynamaktadır. Eşlik eden satışları sürerken, yalnızca bir web sitesini sıralamak değil, birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir. SEO satışları arttırır, ancak ürün teslimatı da rekabetçi olmalıdır. Rekabetteki diğer faktörler, ürün sunumu, pazarlama, kullanışlılık, fiyatlandırma ve çah daha fazlası olabilir. Yalnizca teknik SEO'ya odaklanmak sizi kolayca yanıltabilir.

2. Kategori sayfaları önemli değil

Kategori sayfaları, daha fazla anahtar kelime eklemek için kullanılan platformlardır. Semalt Website Analysegerät gibi bir aracı kullanarak, kategorilerinize ekleyebileceğiniz uzun kuyruk anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Meta başlığını, H1 etiketini, meta acıklaması, URL'yi ve WebCrawler'ın bu kategorileri dizine eklemesi için vücut içeriğinizi (varsa) optimieren etmek ihr zaman önerilir.

3. Harici web sitelerindeki içeriği çoğaltmak yanlış

Rafine içeriği sitenize Almak iyi bir karar olabilir. Bununla-Birlikte, Geri-Alma-Konusunda daiyi olmalısın. Örneğin Amazonas, sitelerinin und üst sıralarda yer alması için açıklamasını yeniden kullanarak çok büyük bir kar elde ediyor. Güçlü bir geri gönderme stratejisine sahipler.

4. 'Bir boyut, herkese uyuyor' araştırmacı niyet tahmini

Kategorideki sayfaları ziyaretçiler in yem olarak kullanan blog yazarlarından asla vazgeçmeyin. İnsanlar çoğunlukla iki nedenden dolayı internette sörf yapıyor. İlki araştırıyor. Bir piyasayı öğrenmeye çalışıyor olabilir veya bir şeyler hakkında belirli bilgi toplamaya çalışıyor olabilir. Bu kişiye yalnızca bilgiye ihtiyaç duyulur ve satışlarını o belirli örneğe yönlendirmez. İkinci sebep ise bir satın alma islemi yapmak. Birisi bir ürün satın almaya hazır olabilir. Bu tür ziyaretçiler, satış için en uygun ürün ve kategori sayfalarına yönlendirilmelidir. Yem ve anahtar tekniği, başarısız talimatlar nedeniyle istekli bir müşterinin eksik olmasına neden olabilir.

5. İncelemeler SEO'ya yardımcı olmuyor

Incelemeler, arama motorlarında daha üst sırada yer almanın bir yoludur. Ayrıca, incelemeler, müşterilerin web sitenize olan güvenini ve güveni arttırır. Çoğu alıcı, bir satın alma islemi yapmadan önce yorumları okumaya eğilimlidir. İyi bir inceleme stratejisi, google tarafından endekslendi, mutlaka SEO çabalarınızı iltifat edecektir. İncelemeler aynı zamanda web sitenizdeki bir kullanıcının katılım süresini de artırır. Amazonas, çok fazla satış yapmalarını sağlayan ürün incelemelerini gerçekleştirmekte başarılıdır.

E-Ticaret, pek çok yanlış anlamayla sarsilan teknik bir alandır. İnsanlar yalnızca SEO gibi İnternet pazarlamasının yönlerine dayanıyor ancak diğri dijital pazarlama tekniklerinden memnun değiller. Yukarıda listelenen ipuçlarını kullanarak, izlenecek bir gerçekle yoksaymak und der konsepti ayırt edebilirsiniz. Sonuçta, bir internet pazarlama kampanyasının genel hedefi genellikle yol açan ve sonuç olarak dönüşümleri artıran bir konudur.

November 24, 2017